sadsad x
asdasd
Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Uzman ekiplerimiz tarafından detaylı performans testlerinden geçirildikten sonra gerekli görülen kozmetik parça değişimleri, kalıcı veri silme işlemi ve Anti-Bakteriyel temizleme işlemleri yapıldıktan sonra satışa sunulan ürünlerdir.

Ürünler, fatura tarihinden itibaren 1 (bir) yıl Delta Servis® güvencesi altındadır.

Tüm ürün alım ve satım işlemlerimiz, faturalı ve resmi bir şekilde yapılmaktadır.

Tüm ürünlerimizin IMEI numaraları BTK sisteminde kayıtlıdır.

Ürünlerin tedariği ve sonrasında size yapılan satış işlemleri faturalı ve resmi kayıtlar altında olduğu için adli konularda herhangi bir problem oluşmaz. Ürünlerin satışı esnasında kendi IMEI numarası belirtilerek fatura kesilmektedir.

Ürünlere, Kalite Kontrol aşaması öncesinde geri döndürülemeyen "Kalıcı Veri Silme İşlemi” uygulanmakta ve yazılımsal olarak fabrika çıkış standartlarına getirilmektedir. Bu nedenle hiçbir şekilde veri güvenliği sorunu oluşmaz.

Ürünler, satışa hazırlanmadan önceki son evrede ESD özellikli ve elektronik yapıya zarar vermeyen Anti-Bakteriyel temizleyiciler ile detaylı olarak temizlenmektedir. Dolayısıyla hijyen konusunda fabrika standartlarını esas aldığımız için herhangi bir sorun yaşanmayacaktır.

Tedarik edilen ürünlerin, kontrolleri sırasında anakart problemi ile karşılaşırsak müdahale etmek yerine tedarikçiye iade politikası uygulanmaktadır. Satışı yapılan ürünlerin anakartında herhangi bir teknik müdahale söz konusu değildir.

Ürün yenileme işlemlerinde kullanılan parçalar orijinal ve sıfır olup, 1 yıl Delta Servis® garantisi altındadır.

Ürünler Uluslararası revizyon standartlara (IRS) göre A+ ve A kategorilerinde hazırlanmıştır. Bu standartlara göre, ışık altında yakın mesafeden görülebilen çok ufak kılcal çiziklerin olabilmesi haricinde sıfır ürün kozmetiğinde hazırlanmıştır..

Ürünlerin detaylı testleri yapılırken dikkat edilen konuların başında batarya sağlığı gelmektedir. Yapılan testlerde performans kaybı görülen bataryalar değiştirilmektedir.

Ürünle beraber adınıza düzenlemiş fatura ile beraber Delta Servis® garanti belgesi, sim iğnesi, şarj adaptörü, usb kablo ve sıfır HandsFree kulaklık gönderilmektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.