sadsad x
asdasd
Teşhir Telefon

Teşhir Telefon

14 Ağustos 2020

Teşhir Telefon Nedir?

Satıcının müşterilere göstermek için sergilediği/teşhir ettiği ürüne, teşhir ürün veya outlet ürün denir. Teşhir ürünler sergilendikleri ortama göre, çevresel faktörlere maruz kalabilirler veya bazı durumlarda teşhir edilen ürün müşterilerin denemesi için açık bir ortamda tutuluyor olabilir. Teşhir ürünleri sıfır ürünlerden ayıran kısım da budur. Kısaca teşhir ürünler aslında garantisi henüz başlamamış, gözle görülür sorunu bulunmayan (ya da var ola nsorun ürün satışında belirtilmiş olan) sıfır ürünlerdir.

Teşhir Telefon, Neden Daha Ucuz?

Teşhir telefonlar, sergilendikleri süre boyunca paket dışında olduklarından, toz gibi çevresel faktörlere maruz kalmaktadır, bazı ürünler ise müşterilerin denemesi için kullanıma açık olduğundan, deri teması ve ufak çiziklere maruz kalabilmektedir. Ayrıca elektronik ürünlerde, ürün açık bırakıldığından, pil ve ekran ömrü kısalabilmektedir. Bu gibi sebeplerden ötürü, teşhir telefonlar, sıfır telefon olarak satılamaz ve kullanım hasarına bağlı olarak daha ucuz fiyatlandırılırlar.

Neden Teşhir Telefon Almalıyım?

Teşhir telefonlar, ucuz olmasının yanı sıra; mağazanın gözetiminde düşme, çarpma gibi olası etkenlerden korunarak saklandığından aynı zamanda garantili ve faturalı satıldığından, ikinci el bir telefona göre daha avantajlıdır, neredeyse sıfır bir telefondur. Eğer sıfır bir telefon almaya gücünüz yetmiyorsa, ikinci el bir telefon yerine, teşhir bir telefon almayı tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.